POŚCIEL 3D

Hurtownia pościeli 3D

Oferta, którą przedstawia nasz sklep z pościelą 3d jest dostosowana do każdego. Oferta przedstawia wiele wariantów, pościel 3d 160x200 czy też inne rozmiary. Jeśli chodzi o oferowaną na rynku pościel 3d sklep internetowy, który prowadzimy z całą pewnością jest liderem. Zauważyć należy również, że hurtownia pościeli 3d, z kt...

Hurtownia pościeli 3D

Oferta, którą przedstawia nasz sklep z pościelą 3d jest dostosowana do każdego. Oferta przedstawia wiele wariantów, pościel 3d 160x200 czy też inne rozmiary. Jeśli chodzi o oferowaną na rynku pościel 3d sklep internetowy, który prowadzimy z całą pewnością jest liderem. Zauważyć należy również, że hurtownia pościeli 3d, z którą współpracujemy gwarantuje pościele 3d najwyższej jakości. Za każdym razem pościel 3d hurtownia sprowadza ze sprawdzonych źródeł.

Idealna pościel 3D do sypialni

Sypialnia to bardzo często nasze prywatne sanktuarium, w którym nie tylko odpoczywamy po całodziennym wysiłku, ale też spędzamy czas sami ze sobą, pragnąć przemyśleć różne sprawy w ciszy, z dala od domowego zgiełku. Takie miejsce, w którym czujemy się doskonale i świetnie odpoczywamy wymaga odpowiedniego urządzenia, począwszy od podstawowych mebli po przedmioty użytkowe i oczywiście niezbędną do spania pościel. Ta ostatnia to nie tylko komfort snu, ale również element wystroju sypialni, który dodaje jej kolorów, akcentuje konkretny klimat czy też budzi pozytywne skojarzenia, sprzyjające wyciszeniu i wypoczynkowi. Do wyjątkowo efektownych i klimatycznych zalicza się bajecznie kolorowa pościel 3D - idealna do pokoi dziecięcych i dorosłych sypialni.

Komfortowy sen na łonie natury


Współczesne możliwości techniczne sprawiają, że nie tylko tkaniny zyskują niewiarygodną delikatność i miękkość, ale również pojawiające się na ich wzory oscylują na granicy pomiędzy tradycyjnym motywem a przeniesioną na tkaninę fotografią. Tradycyjne wzorki w postaci kwiatowego rzuciku czy pasków są już uważane za motywy bardzo tradycyjne, idealne do klasycznych sypialni, a nawet do stylizacji retro. Osoby poszukujące różnych innowacji sięgają nieco dalej, uzupełniając wystrój sypialni pościelą, której motyw odwzorowuje naturalne plenery, kompozycje roślinne, świat podwodnej rafy czy tropikalny las, nie tylko piękny i kolorowy, ale przede wszystkim – dzięki swojemu pochodzeniu – idealnie sprzyjający zrelaksowaniu się i pozbywaniu stresu. Pościel 3D to kolejny krok w przód, bowiem dzięki specyficznemu ujęciu tego krajobrazu na tkaninie pojawia się łąka, ogród czy las w wersji, która tworzy wrażenie niemal realnej perspektywy, dzięki której spędzamy noc pływając z delfinami czy spoczywając wśród tropikalnych drzew w towarzystwie pand.

Obrazy na łóżku


Pościel 3D to jednak nie tylko bajeczne kolory i kontakt z naturą. To również prawdziwe obrazy przeniesione na poszewki, które wspólnie tworzą jedną zwartą kompozycję – bądź to ogród, bądź las czy podwodny świat rafy. Dzięki takiemu układowi wzoru możliwe jest zarówno dekorowanie wnętrza, jak i podkreślanie jego stylu. Przykładem takiej aranżacji są poszewki z wizerunkiem nowoczesnego samochodu na tle wielkiego miasta lub piękne kompozycje roślinne, na których kwiaty wyrastają wprost z podstawy łóżka, a rozpościerające się nad nimi, wypełnione owadami niebo to motyw na poduszkach. Uwagę przyciągnie też gigantyczny, szykujący się do skoku tygrys, który tworzy niezwykle realistyczne wrażenie, jakby miał za chwilę oderwać się od pościeli i ruszyć na łowy. To niezwykłe biele i bardzo kolorowe kompozycje przypominające malowane przez mistrzów obrazy, przyciągające uwagę sielankowymi scenkami z udziałem zwierząt, ptaków, owadów, które pojawiają się na tkaninie jak żywe, sprawiając wrażenie, jakby miały za chwilę odlecieć.

Fantazje nie tylko dla dzieci


Te bajeczne, kolorowe, żywe i pełne dynamiki obrazy to domena najmłodszych, a jednak pościel 3D jest produktem o znacznie szerszym przeznaczeniu. Dzięki bogactwu wzorów doskonale sprawdzi się zarówno w sypialniach dziecięcych, w których zagoszczą znane postacie z bajek, a nawet całe fantazyjne sceny, które pozwolą maluchom identyfikować się z bohaterami i czuć niezwykle bezpiecznie pod ich ochroną. To również bajeczne, niezwykle kolorowe kompozycje dla romantycznych kobiet, lubiących otaczać się kolorami i pięknymi kwiatami w intensywnych kolorach. To także pościel 3D do wnętrz stylowych, jak na przykład motywy lawendy do aranżacji prowansalskich czy też delikatne, błękitne lub liliowe motywy ogrodowe do stylizacji skandynawskich. Osoby lubiące więcej wrażeń mogą sięgnąć po wspomnianego tygrysa, a zakochani sięgnąć po motyw serc lub czerwonych róż w wersji trójwymiarowej.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 52 elementów