wieczorowapora.pl

Blog wielotematyczny o motoryzacji, internecie i lifestyle

Moda

Moda na wiosnę – jakie są gorące wiosenne trendy?

Moda na wiosnę – jakie są gorące wiosenne trendy?

Wiele pań zastanawia się, jakie trendy będą obowiązywały wiosną. Należy jednak podkreślić, że nie warto podążać ślepo za modą, a trendy dobrze traktować jako wskazówkę i inspirację do tworzenia stylizacji, które doskonale podkreślają osobowość i styl danej kobiety. Wiosna to czas kiedy przyroda budzi się do życia, a niemal każda osoba zyskuje nową i świeżą energię. Warto, aby moda na wiosnę odzwierciedlała ten radosny czas.

Moda na wiosnę – jakie kolory i kroje będą najpopularniejsze?

Wiosna 2022 obfitować będzie w nowoczesne formy i energetyczne kolory, nawiązujące stylistyką do lat 50. Dzięki wyraźnym barwom oraz teksturowanym tkaninom nawet klasyczne ubrania nabiorą nowego charakteru. W szafie każdej kobiety nie powinno zabraknąć kardiganu, crop topów, rozkloszowanych spódnic oraz przede wszystkim wiosennego trencza. Dotychczasowy klasyczny beżowy płaszcz zostanie tej wiosny zastąpiony przez trencz o wyraźnej konstrukcji, tj. poszerzonej linii ramion oraz o powiększonym kołnierzu. Dzięki takim rozwiązaniom będzie on ultranowoczesną częścią wiosennej stylizacji, ale zachowa przy tym swoją elegancję. Moda na wiosnę to również powrót do popularnych w latach 60. garsonek, szczególnie monokolorystycznych ze spódnicą o długości mini, które zestawić będzie można z rzymiankami lub wiklinowymi torebkami. Panie, które preferują styl klasyczny i elegancki z pewnością ucieszy fakt, że wiosną modne będą białe total looki, czyli stylizacje stworzone jedynie w białym kolorze. Biała sukienka, garnitur lub szmizjerka zbudują cały strój, do którego warto zdecydować się na złote dodatki.

Jak połączyć wiosenne trendy z użytecznością?

Komponując wiosenne stylizacje, należy mieć na względzie nie tylko najnowsze trendy, ale przede wszystkim wygodę i użyteczność ubrań. Moda na wiosnę powinna bowiem doskonale sprawdzić się w czasie kapryśnej pogody. Z tego względu warto zadbać o okrycia wierzchnie, np. wybierając modny trencz, należy sprawdzić jak materiał, z którego jest wykonany, reaguje na wodę. Decydując się na kardigan, warto wybrać model, który będzie nie tylko dopełniał całą stylizację, ale który będzie przede wszystkim ciepły. Chłodne wiosenne poranki i wieczory oraz ciepłe słoneczne południa wymagają wybrania stylizacji, które można modyfikować w ciągu dnia i dostosowywać do panujących warunków. Panie, które szukają nowoczesnych rozwiązań modowych mogą skusić się na zakup wiosennej peleryny. Doskonale sprawdzi się nie tylko jako nakrycie wierzchnie do sukienek, ale również do garniturów. Dobrze dobrane i dopasowane do sylwetki trencze, peleryny lub kardigany to pozycje, które posłużą swoim właścicielkom przez niejedną wiosnę, a dzięki odpowiednim dodatkom będą stanowić modną bazę każdej stylizacji.

Moda na wiosnę to nie tylko odważne kolory, nowoczesne kroje i teksturowe materiały. To również ponadczasowa klasyka widoczna pod postacią białych total looków, eleganckich trenczy oraz prostych garsonek. Tak szeroki zakres trendów sprawia, że każda kobieta jest w stanie skomponować modną stylizację, która doskonale będzie podkreślać jej urodę i świetnie sprawdzi się podczas kapryśnej wiosennej pogody.

Udostępnij